Zapraszamy nauczycieli, rodziców i fascynatów pedagogiki Montessori do udziału w konferencji Montessori DCEM, w tym roku pod hasłem: Dziecko przyszłości 2019.

Stworzyliśmy ją z myślą o tych, którzy poszukują odpowiedzi na praktyczne pytania dotyczące wychowania dzieci w duchu porozumienia, szacunku i miłości. Taką wizję dziecka i wychowania zaproponowała dr Maria Montessori, a my w Dolnośląskim Centrum Edukacji Montessori uznaliśmy ją za skarbnicę wiedzy o dziecku, edukacji i wychowaniu. Podczas Konferencji będzie okazja do tego, żeby zaczerpnąć wiedzy i inspiracji od tych, którzy na co dzień pracują w przedszkolach i szkołach Montessori, są aktywnymi nauczycielami, dyrektorami, rodzicami. Do poprowadzenia warsztatów zaprosiliśmy praktyków, którzy podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem w odkrywaniu pedagogiki Montessori. Gościem specjalnym będzie Charlotte Poussin, autorka książek, doświadczona edukatorka Montessori, mama 5 dzieci, która zdobywała swoje doświadczenie w różnych krajach świata.

Jeśli chcesz przystanąć na chwilę na chwilę refleksji o pedagogice Montessori, zaczerpnąć praktycznych inspiracji do codziennej pracy i dowiedzieć się więcej o komunikacji z dzieckiem, zapraszamy na konferencję – DZIECKO PRZYSZŁOŚCI 2019
Więcej informacji wkrótce >>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz również

PROWADZĄCY KURS MONTESSORI
Rok Szkolny 2017-18
Uważność w Dolnośląskiej Szkole Podstawowej DCEM